Proč Srí Lanka:

Srí Lanka je smaragdem uprostřed vod Indického oceánu, dlouhé písečné pláže s celoroční možností koupání a zakryté stíny kokosových palem, v horách vodopády obklopené čajovými plantážemi, úchvatné historické památky, národní parky, bohatá kulturní a náboženská tradice.

Srí Lanka nabízí nejen exotickou dovolenou na pláži, ale mimořádnou možnost vychutnat si neobvyklou kulturu. V rámci naších cest můžete zavítat nejen k čajovým plantážím (např. v okolí Nuwara Eliya, nebo Haputale), ale také k historickým památkám, do národních parků na slony a další cizokrajná zvířata a také k překrásným přírodním scenériím. Z památek můžete navštívit například starověká města jako Kandy, Dambula, Anurádhapura, nebo Polonnaruva. Za návštěvu stojí určitě také historické koloniální město Galle. Národní parky s úchvatnou přírodní rozmanitostí Yala, Bundala, Minneriya, Uda Walawe, nebo třeba lesní rezervaci Sinharaja. Pokud chcete určitě spatřit slony, můžete navštívit sloní útulek Pinnewala. Nicméně pokud chcete strávit několik dní v exotickém ráji na pláži u kokosových palem, tak nesmíte vynechat některé z vyhlášených míst jako Hikaduwu s její zábavou, nebo Unawatuna s křištálově modrou vodou, nebo pláže Weligama, Mirisa, Tangalla... Pokud si chcete zasurfovat, tak nevynechejte pláž Arugam Bay. Po celou dobu Vám bude k dispozici průvodce a samozřejmě zkušený řidič, který Vás bezpečně doveze kam si budete přát.

Odkazy:

O nás:

Již několik let poskytujeme turistům možnost poznávat krásy ostrova.

mohamed.jpg, 3,3kB K dispozici máme mikrobus s klimatizací pro šest osob plus místo řidiče a průvodce. Pokud cestujete bez cestovní kanceláře, tak jako průvodce znám velmi dobře převážnou část ostrova a mohu Vám doporučit nejen místa kam se podívat, ale také ubytování a co je pro Evropany důležité, místa a restaurace kde se velmi dobře (a hlavně bez zdravotních komplikací) najíte. Samozřejmostí je příprava podrobného plánu cesty s ohledem na Vaše přání kam se budete chtít podívat. Máme připravené výlety jak pro cestovní kanceláře, tak celkovou dovolenou pro "baťůřkáře". Rovněž Vám domluvíme prohlídky památek a zprostředkujeme nákupy vstupenek, nebo safari výletů. Velmi se těšíme na Vaši návštěvu našeho ostrova. Mluvím anglicky (česky bohužel ne) a několika místními jazyky.


Průvodce: Mohamed Izver
Tel.: +940 723 914 217
E-mail: mohotours@yahoo.com

"Najmuli jsme si na 5 dní průvodce/řidiče (mluví anglicky). Mohu ho všem vřele doporučit. Jezdili jsme obrovským autem (vzadu 6 míst), měli jsme vlastního řidiče a průvodce k ruce na 24 hod. denně. Vždy nám sehnal hezké ubytování. Tím že je místní, tak měl samozřejmě úplně jinou cenu než jakou bychom měli my. Vždy byl strašně milý, vstřícný a bylo na něj spolehnutí. "

Jana B.